neljapäev, 10. oktoober 2013

Tallinna koolinoorte meistrivõistlused murdmaajooksus: tulemused

08.10 toimusid Nõmmel, Hiiu staadionil Tallinna koolinoorte meistrivõistlused murdmaajooksus.  Meie kooli õpilastest saavutas 12.a klassi õpilane Helina Kurist tüdrukute vanemas vanuseklassis 1000 m jooksus suurepärase II koha, ajaga 3.28. Võitjast jäi lahutama ainult 2 sekundit Hästi võistles ka klassiõde Helena Nurmik, kes saavutas 12. koha 57 osaleja seas. Põhikooli poiste 1000 m jooksus võistles 131 poissi ning meie kooli õpilastest saavutasid Mark Genrich Geller (8.b) 19. koha, Erik Simson (8.b) 26. koha, Karl Mattias Koppel (9.b) 41. koha ja Jan Markus Kaabel (5.a) 108. koha.  Kahjuks ei olnud meie kooli nõus esindama mitte ükski põhikooli tüdruk ning gümnaasiumi noormees ning "tänu" sellele olime põhikooli arvestuses alles 37. kohal 48. kooli seas ning gümnaasiumi arvestuses 31. kohal 40. kooli seas.

Vasakult: Katrin Zaitseva (Laagna G), Ketlin Kivi, (Kuristiku G), Helina Kurist (PMG)