neljapäev, 17. september 2015

Lasnamäe ja Pirita linnaosa koolide 3.-7. klasside meistrivõistlused 10X60 m pendelteatejooksus

Võistlused toimusid 17.09 Kuristiku Gümnaasiumis ning meie kool oli esindatud kõigis vanuseklassides. Võistkonda kuulusid igas vanuseastmes 5 poissi ja 5 tüdrukut. Kõige edukam oli 3. klassi võistkond, kes saavutas I koha. 4. klassi võistkond saavutas II koha. 5. klassi esindusel oli kõige vähem sportlikku õnne, sest esikolmiku koht jäi kõigest sajandiksekundi kaugusele. 6. klassid saavutasid III koha ja 7. klassid samuti III koha. Kokkuvõtteks võib võistlusi lugeda igati kordaläinuks.

3. klassi võistkond: Tristan Pajo 3c, Mihkel Nelis 3c, Tanel Nelis 3c, Artur Aunre 3c, Marcus Laidsaar 3b,Paul Vahi 3a, Emily Soots 3a, Maria Treier 3a, Anette Vare 3b, Sandra Raik 3c, Juta Koov 3c, Katariina Vutt 3a

4. klassi võistkond: Sten Maripuu 4c,  Artur Tamm 4a, Robin Keeles 4a, Egert Mattias Aasumets 4b, Taavi Jürisioo 4b, Mia Marleen Kaabel 4b, Grete Koppel 4b, Liis Torim 4b, Janelle Jaadla 4a, Greta Kase 4b, Triinu Kresmer 4b

5. kl võistkond: Martin Lehiste 5c, Daniel Luts 5c, Kert Kruusmaa 5a, Joonas Õispuu 5a, Anna-Loore Aolaid 5ac, Laura Mihkelson 5ac, Eliisa Aarna 5ac, Ella Maripuu 5b, Mari-Anna Kass 5ac, Keytlin Irves 5ac

6. kl võistkond: Jaan Läänmäe 6b, Daniel Schneider 6b, Martin Aleksejev 6a, Kevin Jürna 6a, Markus Vist 6a, Elisabeth Mätlik 6a, Agnes Samarüütel 6a, Simona Siider 6c, Sirli Tänav 6c, Sigrit Tänav 6c

7. kl võistkond: Regor Hendrik Vaino 7b, Ramses Normak 7c, Laura Savvest 7c, Grete Mets 7c, Kaia Vainonen 7a, Mariel Karu 7a, Liisa-Marie Lest 7a, Keorg Liiv 7c, Silver Saster 7c, Gustav Jakob Greim 7c, Oskar Jaan Tuha 7c