neljapäev, 17. september 2015

Põhikooli tüdrukute meistrivõistlused jalgpallis

Meie kooli tüdrukud olid esimese ringi kohtumisteks ühte gruppi asetatud Kuristiku Gümnaasiumi ja Merekalda kooliga. Viimane kool loobus võistlemisest ning meil tuli mängida alagrupis ainult üks mäng. Tüdrukud olid ääretult tublid ning lõid mängu esimestel minutitel kohe värava ning suutsid veel mitmeid ohtlikke olukordi tekitada. Teisel poolajal oli kohtumise lõpuni  jäänud üks minut, kuid vastased suutsid viigistada ja mängu lisaajale viia. Lisaajal tüdrukute jõud rauges ning vastu tuli võtta kaotus 2:1. Sellest hoolimata pääsesime edasi teise ringi kohtumistele ning  teeme hoolega trenni edasi.

Lili Liinev 8b, Sandra Maanurm 8b, Eva Lotta Kliimask 8b, Katariina Jette Sõerde 8b, Brita Maria Maripuu 8b, Claudia Ortiz 8b, Sirli Tänav 6c, Elve-Riin Bötker 8a, Kätlin Raudsik 8a, Sigrid Tänav 6c