teisipäev, 11. oktoober 2016

Lasnamäe ja Pirita linnaosa koolide 3.-7. klasside murdmaateatejooks

Reedel 7.oktoobril toimus Pirita metsas külma tuulega 3.-7.klasside murdmaateatejooksu võistlused.Meie kool oli väljas suure esindusega. Läksime jala siit üle silla 3.ja 4.nda klassiga aga nagu ikka kohale jõudes avastas üks poiss, et tal jalg valutab ja joosta ei saa. Läks lahti suur paanika, sest tegemist ikkagi teatejooksuga. Õpetaja Liina leidis kooli pealt kiirelt asenduse ja õp.Allar sõidutas asendusvõistleja autoga starti. Lõpp hea kõik hea.Esikohad enamuses meie koolile.
3.nda klassi tüdrukud :
1.Meribel Keisi Kilu 3a
2.Triinu Einroos 3a
3.Heleen Pajomägi 3b
4.Kerli Kurvits 3c
5.Meribel  Ojaviir 3c
Saavutasid auhinnalise 3.nda koha!! Ikkagi esimest korda võistlustules ja kohe medalid kaela!

3.nda klassid poisid jäid ülinapilt medalita.Kahju seal me pidimegi asendama.
4.nda klassi tüdrukud jäid kahjuks kõige kaugemale esikohast ja saavutasid 6.nda koha!

Uhke karika omanikud!

5.nda klassi tüdrukud saavutasid 4.koha !
Hurra esikoht!!!!

6.nda tüdrukud jäid napilt 4.ndale kohale ja poisid jälle võitsid. Siinkohal oli ka kõige suurem edumaa järgmiste ees.Poiste tiimis jooksid: